Jan Krejčí - Coca-cola

Litografie, 49x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Krejčí. Paspartováno.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

78028. Coca-cola
Dražba ukončena:22.05.2022 20:42:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč