Jan Krejčí - Coca-Cola

Litografie, 49x38 cm, signováno vpravo dole Jan Krejčí, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

16104. Coca-Cola
Dražba ukončena:14.02.2018 21:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč