Jan Krejčí - Border of Space

Lept, 32x23 cm. Signováno tužkou dole. Volný list.

o autorovi: 1942
Grafik. Studoval na SOŠV v Praze u V. Kytky a na VŠUP v Praze u K. Svolinského. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. V grafice používá hlavně techniky leptu a litografie, jeho tématy jsou žena a figurální motivy. Je členem SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v českých, slovenských i zahraničních galeriích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

112589. Border of Space
Dražba ukončena:10.03.2024 20:47:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč