Jan Krahulík

42557. U rybníka

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Krahulík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.03.2020 21:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 05.03.2020 16:34:28 4966