Jan Krahulík - U rybníka

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Krahulík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u prof. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze. Maloval především krajiny, figury a zátiší. Působil rovněž jako restaurátor a soudní znalec.

42557. U rybníka
Dražba ukončena:26.03.2020 21:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.03.2020 16:34:28 4966