Olej na kartonu, 20x70 cm. Signováno vlevo dole Krahulík. Rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u prof. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze. Maloval především krajiny, figury a zátiší. Působil rovněž jako restaurátor a soudní znalec.