Jan Krahulík - Pestrá kytice v modré váze

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Krahulík. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1908 - ?
Malíř. Studoval u prof. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze. Maloval především krajiny, figury a zátiší. Působil rovněž jako restaurátor a soudní znalec.

116354. Pestrá kytice v modré váze
Dražba ukončena:26.05.2024 20:08:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč