Litografie, 20x22, signováno dole uprostřed Jan Kotík 46, rám, pasparta, zaskleno.
1916, Turnov - 2002, Berlín
Žák UMPRUM v Praze (1935-1941, prof. Benda). Podnikl studijní cestu do Drážďan a do Paříže. Jeho otcem byl malíř Pravoslav Kotík. Ve svém díle postupně přecházel od městských výjevů, přes kaligrafické obrazy až po kinetismus. Roku 1969 emigroval do Německa, kde později zemřel.
Částka | Přihozeno | Přihodil |