Jan Kotas - Zima u řeky

Olej na sololitu, 28x40 cm, signováno vpravo dole Jan Kotas, rám.

6438. Zima u řeky
Dražba ukončena:30.11.2016 20:08:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč