Olej na plátně, 60x80 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1862 - ?
Malíř, krajinář. Studoval Akademii v Praze v malířské škole Julia Mařáka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč