Jan Konůpek - Soubor 12-ti grafických listů

Volné listy, většina signována Konůpek.

Pozn.: Papír poškozen

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

8038. Soubor 12-ti grafických listů
Dražba ukončena:22.02.2017 18:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč