Jan Konůpek - Soubor 10- ti grafických listů

od 11x8 cm do 27x20 cm, všechny signovány, monogramovány.

Pozn.: Některé mírně poškozeny. Některé opakovaně.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

14060. Soubor 10- ti grafických listů
Dražba ukončena:15.11.2017 20:06:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč