Jan Konůpek - Karla Hynka Máchy Máj

Kniha, 20x17. Poloplátěná vazba, mírně poškozená, rozvolněná. Obsahuje 2 celostránkové reprodukce od Jana Konůpka. Titulní list - litografie od Jana Konůpka. Vydal R. Brož, Praha.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

14132. Karla Hynka Máchy Máj
Dražba ukončena:15.11.2017 21:17:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:700 Kč