Jan Konůpek - Chvála tvorstva

Kniha, 28x20 cm.

Pozn.: Sv. František z Assisi. Obsahuje lept Jana Konůpka, 27x14 cm, signováno vpravo dole Konůpek. Vydal Jaroslav Mastný, Olomouc, 1933. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

9474. Chvála tvorstva
Dražba ukončena:12.04.2017 23:29:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč