Jan Konůpek - ...Spiritus est anima animae.. (soubor 4 prací)

1. ...Spiritus est anima animae.. lept, 27x20 cm, pasparta, signováno vpravo dole
2. Rok 1938, grafický list, 14x11 cm, signováno vpravo dole
3. Podobizna muže, litografie, 26x19 cm, signováno vpravo dole
4. Návštěva žíznících, lept, 16x22 cm, pasparta, signováno vpravo dole

Pozn.: Volné listy.

o autorovi: 1883-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

7412. ...Spiritus est anima animae.. (soubor 4 prací)
Dražba ukončena:15.02.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč