Litografie, 55x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Kelemen. Rám, sklo.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo z ateliéru autora.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1957 Slovenský grafik, malíř a keramik.