Jan Kavan - Zaklínadlo I.

Litografie, 76x57 cm. Signováno dole uprostřed Jan Kavan. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1947

40574. Zaklínadlo I.
Dražba ukončena:12.02.2020 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.02.2020 15:29:10 5831
500 Kč 27.01.2020 22:32:18 4469