Jan Kavan - Konvolut 4 prací

2x litografie, 2x lept, od 9x7 cm do 27x20 cm. Všechny signovány tužkou Jan Kavan. 3x pasparty, skla, 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

70836. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:13.01.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč