Jan Kavan - Dívčí akt

Patinovaná sádra, výška 92 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1947

19802. Dívčí akt
Dražba ukončena:26.04.2018 18:53:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč