Jan Karel Janovský - Stromy u vody

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J. Janovský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

303066. Stromy u vody
Dražba ukončena:05.01.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.01.2020 20:02:15 6465