Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Janovský. Rámováno.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1869 – 1931
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Sequense, Pirnera a Brožíka. Byl krajinářem, maloval moře, horské štíty, pohoří a hrady.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.