Jan Kanyza - Zahrada rozkoší III

Litografie, 28/40, 31x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Rám, sklo.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

152697. Zahrada rozkoší III
Zbývá:0 dnů, 12 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč