Jan Kanyza - Zahrada

Litografie, 17/40, 31x23,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Volný list.

Nejdelší strana: 42 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

152710. Zahrada
Zbývá:0 dnů, 12 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč