Jan Kanyza - Tělo krajiny

Nejdelší strana: 44 cm

Litografie, 27x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 23. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

128720. Tělo krajiny
Zbývá:6 dnů, 17 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč