Jan Kanyza - Tělo krajiny

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, 27x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 23. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

125397. Tělo krajiny
Dražba ukončena:31.10.2024 22:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč