Jan Kanyza - Tělo krajiny

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, 27x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 23. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

121547. Tělo krajiny
Dražba ukončena:29.08.2024 22:36:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč