Jan Kanyza - Tělo krajiny

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, 27x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 23. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

117559. Tělo krajiny
Dražba ukončena:27.06.2024 22:10:34
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč