Jan Kanyza - Requiem za mé lásky

Litografie, 36/40, 31x23,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Volný list.

Nejdelší strana: 42 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

154239. Requiem za mé lásky
Zbývá:27 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč