Jan Kanyza - Červený horizont

Nejdelší strana: 44 cm

Litografie, 16/40, 33x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Kanyza 25. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

151119. Červený horizont
Dražba ukončena:11.12.2025 23:01:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč