Jan Kaláb - Duhový kruh 1

Sprej, akryl na 3 na sobě umístěných plátnech, 50x50 cm, hloubka 8 cm. Signováno vzadu Jan Kaláb 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1978
Malíř s počátky v prostředí grafitti a street-artu, vystudoval AVU v Praze. V současnosti se zabývá malbou ve stylu geometrické abstrakce, zaměřenou na tvary, prostorové iluze a s důrazem na barvu.

115878. Duhový kruh 1
Dražba ukončena:22.05.2024 20:31:12
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč