Jan Josef Šedivý - Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole J. Šedivý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1956
Narodil se v Kutné Hoře. První světovou válku prožil na italské a ruské frontě. Jako umělec byl všestranný - maloval krajiny, portréty i figurální kompozice, zabýval se též ilustrací a restaurováním, působil i publicisticky.

62297. Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře
Dražba ukončena:28.07.2021 19:25:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč