Jan Jílek - Vyhlídka na kopci

Olej na sololitu, 32x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

305114. Vyhlídka na kopci
Dražba ukončena:07.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.06.2020 20:52:48 6119
500 Kč 03.06.2020 16:51:56 1101