Jan Jílek - Snítka kaštanu

Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek 43. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

20650. Snítka kaštanu
Dražba ukončena:31.05.2018 22:28:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč