Jan Jílek - Slunečnice ve váze

Olej na sololitu, 92x80 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

96386. Slunečnice ve váze
Dražba ukončena:28.06.2023 20:40:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč