Jan Jílek - Rybník Krejcar u Kameniček

Olej na sololitu, 36x70 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

29734. Rybník Krejcar u Kameniček
Dražba ukončena:28.03.2019 18:33:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč