Jan Jílek - Povoz v březovém háji

Olej na kartonu, 65x83 cm. Signováno vpravo dole J. Jílek 28. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

28761. Povoz v březovém háji
Dražba ukončena:27.02.2019 19:02:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč