Jan Jílek

61619. Portrét dívenky

popis: Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek 47. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč