Jan Jílek

60896. Podvečer u rybníka

popis: Olej na kartonu, 34x53 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč