Jan Jílek - Podvečer u rybníka

Olej na kartonu, 34x53 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

60896. Podvečer u rybníka
Dražba ukončena:01.07.2021 19:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč