Jan Honsa - Vysoké břízy

Olej na kartonu, 21x28 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa. Rám.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

29560. Vysoké břízy
Dražba ukončena:27.03.2019 20:07:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč