Jan Honsa - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole pod rámem J. Honsa. Datováno. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu neautorský přípis.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

posouzeno znalcem
154129. Výhled do kraje
Zbývá:26 dnů, 22 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč