Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole pod rámem J. Honsa. Datováno. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu neautorský přípis.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč