Jan Honsa - Střechy

Lept, 19x25 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa a vlevo dole v tisku J. Honsa 1912. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

24273. Střechy
Dražba ukončena:14.11.2018 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč