Jan Honsa - Staré domy v Litomyšli

Olej na kartonu, 21x31 cm. Signováno vlevo dole J. Honsa. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

300657. Staré domy v Litomyšli
Dražba ukončena:08.09.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč