Olej na kartonu, 36,5x36,5 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu autorský přípis.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč