Jan Honsa - Chalupy ze Sv. Kateřiny

Olej na kartonu, 24x24 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa. Rám.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

22399. Chalupy ze Sv. Kateřiny
Dražba ukončena:26.09.2018 20:10:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč