Jan Honsa - Chaloupky pod stromy

Olej na kartonu,22x27 cm. Signováno vpravo dole J. Honsa 1928. Rám, sklo.

o autorovi: 1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

30901. Chaloupky pod stromy
Dražba ukončena:24.04.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč