František Zavřel - Trosky

Olej na kartonu, 32x45 cm, signováno vpravo dole Zavřel, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4740. Trosky
Dražba ukončena:25.05.2016 22:33:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč