Leopold Musil - Zima na kraji vsi

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 43x53 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

4228. Zima na kraji vsi
Dražba ukončena:31.03.2016 20:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč