Jan Honsa - Skály

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 20x30 cm, signováno vpravo dole J. Honsa, rám, zaskleno.

1876, Tisová u Vysokého Mýta - 1937, Polička
Od roku 1893 student AVU v krajinářské škola prof. J. Mařáka. Studijní cesty do Německa, Holandska, Belgie a Francie. Malíř, grafik a krajinář. Mistrně ztvárňoval kvetoucí stromy, lesní motivy a typické venkovské chalupy.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

vydraženo
3262. Skály
Dražba ukončena:25.11.2015 22:13:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč limit (25.11.2015 21:11:51) 1132
19 000 Kč 25.11.2015 21:11:52 194
18 000 Kč limit (25.11.2015 21:11:33) 1132
17 000 Kč 25.11.2015 21:11:34 194
16 000 Kč 25.11.2015 19:57:32 1132
15 000 Kč 25.11.2015 19:44:05 545
14 000 Kč limit (25.11.2015 19:43:59) 101
14 000 Kč 25.11.2015 19:44:00 545
13 000 Kč limit (25.11.2015 19:43:49) 101
12 000 Kč 25.11.2015 19:43:50 545
11 000 Kč 25.11.2015 18:51:53 101
10 000 Kč limit (25.11.2015 15:03:17) 550
9 500 Kč 25.11.2015 15:03:18 244
7 000 Kč 25.11.2015 0:34:03 550
6 500 Kč limit (08.11.2015 22:34:30) 210
6 500 Kč 08.11.2015 22:34:31 1011
6 000 Kč limit (08.11.2015 11:47:50) 210
5 500 Kč 08.11.2015 11:47:51 545
5 000 Kč limit (08.11.2015 11:47:43) 210
4 900 Kč 08.11.2015 11:47:44 545
4 800 Kč limit (08.11.2015 11:47:40) 210
4 700 Kč 08.11.2015 11:47:41 545
4 600 Kč limit (08.11.2015 11:47:33) 210
4 500 Kč 08.11.2015 11:47:34 545
4 400 Kč limit (08.11.2015 11:47:30) 210
4 300 Kč 08.11.2015 11:47:31 545
4 200 Kč limit (08.11.2015 11:47:26) 210
4 100 Kč 08.11.2015 11:47:27 545
4 000 Kč limit (08.11.2015 11:47:24) 210
3 900 Kč 08.11.2015 11:47:25 545
3 800 Kč limit (08.11.2015 11:47:21) 210
3 700 Kč 08.11.2015 11:47:22 545
3 600 Kč limit (08.11.2015 11:47:14) 210
3 500 Kč 08.11.2015 11:47:15 545
3 400 Kč limit (08.11.2015 11:47:10) 210
3 300 Kč 08.11.2015 11:47:11 545
3 200 Kč limit (08.11.2015 11:42:10) 210
3 100 Kč 08.11.2015 11:42:11 545
3 000 Kč limit (08.11.2015 11:42:01) 210
2 900 Kč 08.11.2015 11:42:02 545
2 800 Kč 07.11.2015 17:38:00 210
2 700 Kč 07.11.2015 0:05:44 61
2 600 Kč 06.11.2015 21:54:43 238
2 500 Kč 05.11.2015 22:56:01 505