Olej na kartonu, 25x36 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1928. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem. Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla a datováním. Karton mírně zvlněný.