Jan Honsa - Chaloupky na Českomoravské Vysočině

Olej na kartonu, 25x36 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1928. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla a datováním. Karton mírně zvlněný.

727. Chaloupky na Českomoravské Vysočině
Dražba ukončena:27.11.2013 21:31:36
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč