Jan Holešínský

305468. Sklabinský hrad

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole J. Holešínský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Jan Holešínský (1917 Třeboň-1984 Jindřichův Hradec), malíř a pedagog, působil v Třeboni a Jáchymově, cestoval po Slovensku. Maloval především krajinu Třenoňska Krušných hor, v menší míře též portréty a zátiší.

dražba ukončena: 05.07.2020 20:11:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč