Jan Holešínský - Jaro u chalupy

Olej na sololitu, 35x53 cm. Signováno vlevo dole Jan Holešínský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917-1984
Malíř a pedagog. V malbě se soukromě vzdělával u malíře J. Kojana, posléze dálkově vystudoval výtvarný obor. Působil v Třeboni a Jáchymově, cestoval po Slovensku. Maloval především krajinu Třeboňska a Krušných hor, v menší míře též portréty a zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách GU Karlovy Vary.

300708. Jaro u chalupy
Dražba ukončena:10.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 10.09.2019 20:18:50 4450
700 Kč 29.08.2019 11:47:01 4892